Firmamız 2004 yılında kurulmuş olup ağırlık olarak vücut biçimlendirici kıyafetler ve iç çamaşırlar imal etmektedir. Farklı özelliklerde korse ve iç çamaşırları modelleri bulunmaktadır.  Firmamızın Ar-ge bölümü sürekli yeni modeller için sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda araştırmalar yapmaktadır. Yeni modeller geliştirildikçe satışa sunulacaktır

HİZMET ANLAYIŞIMIZ
 
        FORMeasy,  vücut biçimlendirici  ürünler ve dikişsiz iççamaşırı  sınıfında  titiz çalışması ve kaliteli üretim prensibi ile sektöründe öncü olmuştur.

        FORMeasy ;  çevreye duyarlı  en iyi malzemeler ve en son teknoloji kullanarak üretilmiş yüksek kalitede bir ürün aldığınızı garantilemektedir.Bu ürünlerin tasarımlarından kalite kontrolüne kadar tüm süreçlerinde en yüksek kalite standartlarına ulaşacak şekilde denetim uygulanmaktadır.

         FORMeasy  ürünlerinin  kullanımı kolay ve pratiktir. Beden ölçü tablolarına göre özel olarak dizayn edilen ürünleri müşterilerimiz kolaylıkla seçebilmektedir. Farklı renk seçenekleri mevcut olan ürünlerimizin birçoğu  S,M,L,XL,2XL,3XL olarak 6 beden şeklinde üretilmektedir.
Uluslararası beden ölçülerine uygun olup  dünyanın tüm bölgelerinde kolaylıkla kullanılabilmektedir.

           müşterilerimiz  ; kulandıkları yada kullanmayı düşündükleri modellerimiz hakkında her türlü bilgi  edinme,düşünce,soru,dilek ve şikayetleri konusunda iletişim sayfası bölümünden yada destek telefonlarımızdan bize ulaşabilirler.

Formeasy  yaptığı ürünlerin kalitesine her zaman güvenir.

 

 SİM-ART TEKSTİL SANAYİİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Firuzköy Mahallesi Mezarlıküstü caddesi No:20  Avcılar/İSTANBUL

Tel: +90 2126906262

Fax: +90 2126906247

info@formeasy.net

www.formeasy.net

www.formeasy.com

www.formeasy.com.tr